EDEX
Contact GULSEDEF BALABAN
Address CIHANNUMA MH BARBAROS BULV. BULVAR APT NO 45/1, ISTANBUL / BESIKTAS, TURKEY, 34353
Country Turkey
blank
Telephone +908503033339
Website www.edex.com.tr/
Email info@edex.com.tr
blank

Edex has made it its mission to be the door to the world in the student's education life in every profile.
It is to encourage everyone who aims to know the world to take a big step in their education and career life with the necessary trust, knowledge and support.
It is the most important motivation for us to guide students to discover different cultures, lives, and worlds, give them a global perspective, guide their education, and shed light on the future of our country at the same time.
With its young and experienced team of more than 15 years, Edex offers education and career opportunities on a global scale to students of many different ages, cultures and educational backgrounds.
Why we are different? In our offices in Turkey and London, we are a team of well-equipped and dynamic consultants who regularly follow all traditional and new generation education methods around the world. We regularly participate in the most important education, fairs, and organizations globally and support the highest quality, modern, and globally accepted education programs. We are happy to have consultants who are aware that the experience with Edex for students should not only cover education but also cultural and social gains.


Edex, her profilde öğrencinin eğitim hayatında dünyaya açılan kapı olmayı misyon edinmiştir.
Dünya’yı tanımayı amaçlayan herkesi gerekli güven, bilgi ve destek ile eğitim ve kariyer hayatında büyük bir adım atmaya cesaretlendirmektir.
Öğrencilere farklı kültür, yaşam ve dünyaları keşfetmeleri için yol göstermek, global bir bakış açısı kazandırmak, eğitimlerinde yol göstererek aynı zamanda da ülkemizin geleceğine ışık tutmak bizler için en önemli motivasyondur.

Neden Farklıyız ?
Edex, 15 yılı aşkın tecrübedeki genç ve deneyimli ekibiyle birçok farklı yaş, kültür ve eğitim geçmişine sahip öğrenciye global ölçekte eğitim ve kariyer imkanı sunar.
Türkiye’de bulunan ofislerimizde, dünya çapında geleneksel ve yeni nesil tüm eğitim metotlarını düzenli takip eden donanımlı ve dinamik danışmanlara sahip bir ekibiz.
Dünyanın en önemli eğitim, fuar ve organizasyonlarına düzenli olarak katılmakta ve en kaliteli, modern, dünya çapında kabul gören eğitim programlarını desteklemekteyiz.
Öğrenciler için Edex ile yaşayacağı deneyimin sadece eğitim değil, kültürel ve sosyal kazanımları da kapsaması gerektiğinin farkında olan danışmanlara sahip olmaktan mutluyuz.

Ne Yapıyoruz?
Dünyanın birçok ülkesinde dil eğitiminin yanı sıra akademik başarı programları ve üniversite programları ile dünyaya uzanan hayallerin gerçekleşmesi için yol gösteriyoruz.
Yüzlerce okul, kolej, üniversite ve sponsor ile olan iş birliğimiz sayesinde öğrencilere bu önemli yolculuklarında tamamen güvenli, keyifli ve kolay adapte olabilecekleri bir süreç deneyimlemelerini sağlıyoruz.

< back to directory